Spady medialne

Urzędy pracy zmieniają swoją optykę, nastawiają się na pracodawców i to pracodawca będzie głównym partnerem urzędu pracy, a nie jak do tej pory był bezrobotny.

– No to chyba czas na likwidację PUPów


Leszek Balcerowicz to największy szkodnik, Polska do dziś odczuwa bolesne skutki jego fatalnej terapii szokowej... Doprowadził on Polaków do strasznej biedy, do nierówności dochodowych , nie spotykanych w cywilizowanych krajach, do niskich pensji. Doprowadził także do emigracji około 7 milionów Polaków.

–  No, ale gdy kilka milionów wróci do kraju, to się odkujemy za euro-miliardy

Po remoncie ulicy Dąbrówki policjanci nie bawią się w półśrodki. Za nieprzestrzeganie zasad nowej organizacji ruchu wlepiają mandaty.

– I słusznie, bo na jazdę na pamięć najskuteczniejszy jest policjant

Teraz na Dąbrówki nie można parkować na pasie jezdni, która została zwężona do 6 metrów. Niektórzy właściciele aut mają jednak swoje przyzwyczajenia, przez co utrudniają ruch...

– Dlatego najgłupsza po remoncie

Na mieście huczy od plotek. Nieoficjalnie wiadomo, że podczas spotkania przedstawiciela muzeum z kierownikiem budowy w obecności burmistrza... padło ze strony budowlanych oskarżenie o celowe opóźnianie budowy przez dyrektora muzeum

– Jaraczewski chce, by na stulecie Niepodległej czczono żywego Marszałka, a nie jego muzeum

Tydzień temu żartobliwie potraktowałem męskie narządy płciowe, porównując ich działanie do siłowni jądrowej i kłopotów z nią związanych. Zostańmy w tym klimacie, choć sprawy są ważne i nastręczają często dużo problemów pacjentowi i jego właścicielowi.

– I nie wiadomo, czy chodzi o paliwo, czy efekty uboczne

Prace na miejscu rozpoczęła już Komisja Badania Wypadków Lotniczych, jednak na pierwsze wnioski trzeba będzie poczekać.

–  Dobrze, że to nie Tupolew, bo 10 lat za mało

Nie spodziewaliśmy się takiego sukcesu naszego wspólnego utworu, ponieważ jest utrzymany w konwencji balladowej, a te, jak wiadomo, nie są tak popularne w disco polo, dlatego ten sukces cieszy jeszcze bardziej.

– No, ale wyznanie Millera  – Będę PRZY tobie... to szalona i nienormalna obietnica

Postanowiłem przyjąć poprawkę komisji budżetu jako autopoprawkę. Tym samym jedyną obecnie propozycją jest 400 zł na dziecko. Mocno nadszarpnie to finanse miasta, jednak czego się nie robi dla dzieci.

– Żebyśmy tylko nie zbankrutowali przez te żłobki

To nie jest tak, że we wszystkim jesteśmy na NIE, dobre rzeczy chwalimy, ale złe ganimy. 

– Jakub Gągol, prezes Kukiz’15 na powiat miński prochu nie wymyślił, ale ze skutecznym protestem może być jeszcze gorzej

Niektóre znacznie mniejsze gminy radzą sobie lepiej. W I kadencji burmistrz korzystając ze schedy po panu Grzesiaku mógł zaciągać duże zobowiązania, obecnie ma zamiar emitować obligacje, aby spłacać wyemitowane wcześniej... obligacje.

– Na tym nie zaoszczędzi... Szkoda czasu i atłasu