Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Pomóż bezdomnym

Duży spadek temperatury i bardzo zimne noce to warunki pogodowe zagrażające życiu ludzi.

Autor: (red)

Dycha krążków

Mińscy karatecy z klub Karate Kyokusin przyzwyczaili wszystkich do tego, że jak już się wybierają na zawody to zdobywają medale.

Autor: (red)

Rakietowe zmagania

W andrzejkowe południe w sali gimnastycznej SP-5 w Mińsku odbył się drugi turniej Grand Prix Mińska Mazowieckiego w tenisie stołowym.

Autor: (red)

Mińszczanie na złoto

W sobotę, 30 listopada, Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO wziął udział w rozgrywanych w stolicy Mistrzostwach Warszawy w Taekwon-Do ITF. Był już drugi start mińszczan w sezonie sportowym 2013/14. W tradycyjnie silnie już obsadzonych warszawskich zawodach wystartowało ponad 150 sportowców z klubów Warszawy i okolic.

Autor: (red)

Spisani na medale

Bardzo dobrze prezentuje się w nowym sezonie Akademia Sztuk Walki Taekwon-do ITF.

Autor: (red)

Mistrzowie powiatu

W sobotę, 16 listopada szkoła podstawowa i gimnazjum w Dobrem gościła 127 szachistów z województwa mazowieckiego. Rozegrane zostały dwa międzyszkolne turnieje szachowe – dla szkół podstawowych (A) i ponadgimnazjalnych (B) systemem szwajcarskim, na dystansie sześciu rund po 30 minut na zawodnika oraz Mistrzostwa Powiatu Mińskiego Zrzeszenia LZS.

Autor: (red)

Medale z pucharu

Mińscy, dębscy i brzezińscy zawodnicy taekwon-do pod wodzą Dawida Matwieja V Dan i Joanny Mazurowskiej I Dan w sobotę 9 listopada w Dolsku wystartowali w Pucharze Polski Taekwon- do ITF, który był eliminacjami do Mistrzostw Polski. To ważna data dla
każdego adepta taekwon-do gdyż jest to dzień narodzin wielkiego mistrza i twórcy taekwon-do Gen. Choi Hong Hi.

Autor: (red)

Pasy przedszkolne

Poniedziałek 28 października 2013 roku był ważnym dniem dla dzieci, które w tym roku rozpoczęły edukację w Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Mińsku.

Autor: (red)

Kontra niepodległa

Z okazji Narodowego Dnia Niepodległości w Akademii Obrony Narodowej w Rembertowie odbył się dwudniowy turniej judo. W sobotę, 9 listopada walczyły dzieci z rocznika 2003-2005. Z UKS Judo KONTRA srebrny medal zdobył Krystian Adamczyk w wadze 36 kg, a brązowy - Łucja Wierzbicka w wadze 30 kg, podopieczna trenera Sebastiana Wiącka.

Autor: (red)

Dadaj z wykopem

Od 8 do 10 listopada br. 50-osobowa grupa zawodników Mińskiego Klubu Sportowego TAEKWON-DO wraz z opiekunami wzięła udział w wyjazdowym zgrupowaniu treningowo-szkoleniowym w ośrodku Hotel Star – Dadaj położnym na Mazurach niedaleko Olsztyna. Opiekowali się nimi trener Jacek Łuniewski (VI DAN), pomagających mu asystenci Marcin Widerski i Karol Łuniewski obaj (I DAN) oraz trener fitness Marta Łuniewska.

Autor: (red)

Prewencja filmowa

Wydział prewencji KSP organizuje przegląd małych form filmowych „ŚWIADOMI WYBORU”.

Autor: (red)

Biegli dla Niepodległej

Gmina Cegłów już po raz drugi uczciła odzyskanie niepodległości przez Polskę na sportowo. Wszystko za sprawą biegum zorganizowanego przez stowarzyszenie Biegacz, które wspólnie z leśnikami i UG przygotowało malowniczą trasę w kompleksie leśnym Jedlina.

Autor: (red)

Wiedza z kolei

Komenda Stołeczna Policji zaprasza do udziału w działaniach profilaktycznych „Koleją po wiedzę”.

Autor: (red)

Kałuszyn za skwer

W piątek,18 października 2013 r., odbyła się uroczysta gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w II edycji konkursu „Najpiękniejsze parki Mazowsza”.

Autor: (red)

Czas na badmintona

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku w ramach jesiennych cykli Grand Prix obok tenisa stołowego i pływania proponuje badmintona.

Autor: (red)

Złotka Cegłowa

W środę 23 października 2013 w sali OSP Cegłów złote pary małżeńskie odznaczono medalami przyznawanymi przez Prezydenta RP za długoletni staż.

Autor: (red)

Zobacz więcej: [1]      «      4   |   5   |   6   |   7   |   8      »      [11]