Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Amator metalu

W ręce wywiadowców z mińskiej komendy wpadł 34-letni Marek W., podejrzany o kradzieże różnych elementów metalowych na terenie Mińska Mazowieckiego.

Autor: (kpp)

Komórkowa szajka

Policjantom udało się rozwiązać sprawę kradzieży telefonu komórkowego z salonu sieci komórkowej w Sulejówku, do której doszło w kwietniu tego roku.

Autor: (kpp)

Szczęśliwe odnalezienie

Poszukiwania 58-letniego mieszkańca gminy Mrozy, który zagubił się podczas spaceru, zakończyły się szczęśliwym odnalezieniem.

Autor: (kpp)

Bezpieczna Dąbrówka

Dzielnicowi z mińskiego rewiru zaangażowali się w akcję prewencyjną „Bezpieczna Droga do Szkoły 2013”.

Autor: (kpp)

Złodziejski spektakl

Umiejętna gra słów, rzewna historia i w końca prośba otwarcia drzwi, były tak przekonujące, że 75-letnia kobieta wpuściła do mieszkania złodziei.

Autor: (kpp)

Sukienkowa złodziejka

64-letnia Krystyna H., znana dość dobrze policjantom z sulejóweckiego komisariatu, wpadła podczas kradzieży sukienek z pawilonu handlowego przy ulicy Dworcowej w Sulejówku.

Autor: (kpp)

Patrol roku

Mińscy prewencjusze zajęli czwarte miejsce w konkursie „Patrol Roku 2013”, którego finał odbył się w komendzie stołecznej policji. Zawody podzielono na dwa etapy.

Autor: (kpp)

Za kratami

Policjanci z prewencji rozwiązali sprawę włamań do domów jednorodzinnych w Mińsku Mazowieckim.

Autor: (kpp)

Oszuści w akcji

Mam poważne problemy w pracy, potrzebuję pieniędzy”- tymi słowami zwróciła się córka do swojej matki, prosząc o finansowe wsparcie.

Autor: (kpp)

Niebezpieczny rowerzysta

Błyskawiczna interwencja prewencjuszy zapobiegła ewentualnemu wypadkowi, do jakiego mogłoby dojść z udziałem pijanego rowerzysty.

Autor: (kpp)

Grozili śmiercią

Wywieźli do lasu, pobili, grozili pozbawieniem życia, a później odwieźli do domu. Taki horror przeżył 28-letni mieszkaniec powiatu mińskiego.

Autor: (kpp)

Bohater z ulicy

Błyskawiczna reakcja pracownika budowlanego zakończyła się ujęciem złodzieja, który na ulicy Sosnkowskiego w Mińsku wyrwał torebkę 78-letniej kobiecie.

Autor: (kpp)

Ukradli hondę

Nieznani na chwilę obecną sprawcy dostali się na teren prywatnej posesji przy ulicy Kołbielskiej w Zamieniu, skąd ukradli hondę crv.

Autor: (kpp)

Trzej rozbójnicy

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o popełnienie rozbojów w Sulejówku. Sprawcy wtargnęli do dwóch mieszkań, gdzie pobili lokatorów, po czym ukradli im m.in. zegarek, biżuterię i telefony komórkowe.

Autor: (kpp)

Słodki włam

Bułeczki, jagodzianki, bezy, ciastka, napoje, pieniądze z kasy, a nawet lody stały się celem dwójki włamywaczy, którzy dostali się do cukierni przy ulicy Warszawskiej w Mińsku.

Autor: (kpp)

Znikające rowery

Na przełomie czerwca i lipca wzrosła liczba kradzieży rowerów, głównie na terenie Mińska Mazowieckiego.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      170   |   171   |   172   |   173   |   174      »      [182]