Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Ochotnicy na egzamin

W sobotę, 15 czerwca, zakończyło się trwające od kwietnia szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP z terenu mińskiej gminy. Jego celem było przygotowanie druhów do sprawnego i bezpiecznego wykonywania zadań ratowniczo-gaśniczych, w tym do samodzielnego wykonywania złożonych czynności w ramach zastępu.

Autor: (kpp)

Sklepowi rabusie

Bombonierki, whisky, kawa - to asortyment jednego z mińskich marketów, który upodobała sobie dwójka mieszkańców powiatu wołomińskiego.

Autor: (kpp)

Bezpiecznie w Dębem

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim zorganizowali kolejną debatę społeczną.

Autor: (kpp)

Nieletni złodzieje

Policjanci z wydziału do spraw nieletnich i patologii rozwiązali sprawę kradzieży dwóch telefonów komórkowych ze szkolnej szatni w jednej z mińskich podstawówek.

Autor: (kpp)

Prośby i groźby

Pewna mieszkanka gminy Dębe Wielkie podczas interwencji policji odmówiła podania danych osobowych i... zagroziła, że zwolni policjantów z pracy.

Autor: (kpp)

Niewypały w lesie

W mińskiej gminie, w kompleksie leśnym w Mikanowie dwóch mężczyzn, którzy wybrali się na grzyby, natknęło się na niewypały pochodzące prawdopodobnie z czasów II wojny światowej.

Autor: (kpp)

Pokazowa Piątka

Uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 5 w Mińsku mieli ostatnio okazję poznać przewodników psów służbowych, pracujących w mińskiej komendzie.

Autor: (kpp)

Promilowa łapówka

Zarzut złożenia obietnicy łapówkarskiej i jazdy samochodem w stanie nietrzeźwości, usłyszał 26-letni Rafał D., którego zatrzymano do kontroli drogowej w Latowiczu.

Autor: (kpp)

Skok na flaszki

Zarzut popełnienia kradzieży z włamaniem do latowickiego baru usłyszało czterech mieszkańców pobliskich miejscowości w wieku od 19 do 33 lat.

Autor: (kpp)

Stop nikotynie

Mińscy policjanci w ubiegłym roku weszli w koalicję antynikotynową „Odświeżamy Nasze Miasta TOB- 3CIT” (Tobacco Free Cities).

Autor: (kpp)

Gończy za Nowackim

Policjanci z zespołu kryminalnego Komisariatu w Sulejówku prowadzą sprawę poszukiwawczą 23-letniego Łukasza Daniela Nowackiego, mieszkańca Sulejówka.

Autor: (kpp)

Rowery do odbioru

Na przełomie ostatnich dwóch tygodni w Mińsku Mazowieckim miały miejsce kradzieże rowerów, które znikały głównie spod sklepów.

Autor: (kpp)

Wpadka w aptece

Policjant z mińskiej jednostki w czasie wolnym od pracy, będąc w aptece zatrzymał 48-letniego Andrzeja W.

Autor: (kpp)

Oszuści

Zarzuty popełnienia rozboju na 32-letnim mieszkańcu powiatu otwockiego usłyszeli, 22-letni Adam K. i 19-letni Krzysztof Ś. z województwapodlaskiego.

Autor: (kpp)

Policyjne spotkania

Policjanci z mińskiej Komendy organizują kolejną Debatę Społeczną, z cyklu zaplanowanych w tym roku spotkań z mieszkańcami.

Autor: (kpp)

Piknik bezpieczeństwa

Dzień Bezpieczeństwa zorganizowany w Zespole Szkół nr 1 w Sulejówku obfitował w liczne atrakcje.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      164   |   165   |   166   |   167   |   168      »      [168]