Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Znaleziony pod kocem

Podczas interwencji domowej na osiedlu Serbinów policjanci z ogniwa patrolowo interwencyjnego odnaleźli poszukiwanego mężczyznę.

Autor: (kpp)

Fałszywa pomoc

12 latka dopuściła się demoralizacji, 16-latka odpowie w sądzie rodzinnym za kradzież, a 19-latka i 25-latek usłyszeli zarzuty popełnienia umyślnego paserstwa.

Autor: (kpp)

Słodka recydywa

Trzy miesiące tymczasowego aresztowania wobec 31-letniego Mariusza W., który okazał się trzecim sprawcą włamania do ciastkarni przy ulicy Warszawskiej w Mińsku Mazowieckim.

Autor: (kpp)

Paserskie zarzuty

Prawie 2 lata ciężkiej pracy policjantów z mińskiej komendy i prokuratora z siedleckiej okręgówki, zaowocowało zakończeniem śledztwa przeciwko osobom podejrzanym o paserstwo samochodów i części samochodowych.

Autor: (kpp)

Szemrany mechanik

Trzy zarzuty karne – przywłaszczenia rzeczy powierzonej, ukrycia dokumentów i ich fałszowania, usłyszał 29-letni mieszkaniec gminy Stanisławów.

Autor: (kpp)

Zemsta na tujach

Na odpowiedzialność karną naraził się jeden z mieszkańców gminy Stanisławów, który w nietypowy sposób chciał wyrównać sąsiedzkie rachunki.

Autor: (kpp)

Porzucił w rowie

Mężczyzna, który w kwietniu tego roku wyrzucił do przydrożnego rowu dwa koty i psa w końcu stanie przed sądem.

Autor: (kpp)

Zasłużony odpoczynek

Ponad 30 lat w policyjnym mundurze i od samego początku w służbie prewencyjnej, przy tym wielkiego serca i charyzmy, gotów był zawsze stać na straży prawa i porządku.

Autor: (kpp)

Amator metalu

W ręce wywiadowców z mińskiej komendy wpadł 34-letni Marek W., podejrzany o kradzieże różnych elementów metalowych na terenie Mińska Mazowieckiego.

Autor: (kpp)

Komórkowa szajka

Policjantom udało się rozwiązać sprawę kradzieży telefonu komórkowego z salonu sieci komórkowej w Sulejówku, do której doszło w kwietniu tego roku.

Autor: (kpp)

Szczęśliwe odnalezienie

Poszukiwania 58-letniego mieszkańca gminy Mrozy, który zagubił się podczas spaceru, zakończyły się szczęśliwym odnalezieniem.

Autor: (kpp)

Bezpieczna Dąbrówka

Dzielnicowi z mińskiego rewiru zaangażowali się w akcję prewencyjną „Bezpieczna Droga do Szkoły 2013”.

Autor: (kpp)

Złodziejski spektakl

Umiejętna gra słów, rzewna historia i w końca prośba otwarcia drzwi, były tak przekonujące, że 75-letnia kobieta wpuściła do mieszkania złodziei.

Autor: (kpp)

Sukienkowa złodziejka

64-letnia Krystyna H., znana dość dobrze policjantom z sulejóweckiego komisariatu, wpadła podczas kradzieży sukienek z pawilonu handlowego przy ulicy Dworcowej w Sulejówku.

Autor: (kpp)

Patrol roku

Mińscy prewencjusze zajęli czwarte miejsce w konkursie „Patrol Roku 2013”, którego finał odbył się w komendzie stołecznej policji. Zawody podzielono na dwa etapy.

Autor: (kpp)

Za kratami

Policjanci z prewencji rozwiązali sprawę włamań do domów jednorodzinnych w Mińsku Mazowieckim.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      167   |   168   |   169   |   170   |   171      »      [180]