Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Pobicie domowe

Zarzut uszkodzenia drzwi w domu jednorodzinnym w Okuniewie, naruszenia miru domowego i pobicia właściciela budynku, usłyszało trzech mieszkańców Warszawy.

Autor: (kpp)

Złapany w siatkę

Od Halinowa do Długiej Kościelnej prewencjusze z halinowskiego komisariatu ścigali kierowcę osobowego renault, który nie zatrzymał się do kontroli.

Autor: (kpp)

Nieletni rabusie

Trzej 14-latkowie z Mińska i okolic zamieszani zostali w kradzież biżuterii z domu jednorodzinnego w dębskiej gminie.

Autor: (kpp)

Tragiczny weekend

Długi weekend to czas wzrastającej liczby wypadków. Policjanci obliczyli, że w tym roku na polskich drogach co 2 godziny ginęła 1 osoba. Mniej tragicznie było w powiecie mińskim, choć strażacy, policja i ratownicy medyczni mieli pełne ręce roboty.

Autor: (kpp)

Okazja dla złodzieja

Okazja czyni złodzieja, to przysłowie sprawdziło się ostatnio w kilku zawiadomieniach złożonych w komendzie policji w Mińsku.

Autor: (kpp)

Hurtowy łup

Wiele policyjnych dochodzeń, pomimo ich formalnego zakończenia, w dalszym ciągu pozostaje w zainteresowaniu stróżów prawa.

Autor: (kpp)

Ucieczka z promilami

Pijany kierowca osobowego forda focusa próbował uciekać przed kontrolą, ale policyjni motocykliści byli szybsi.

Autor: (kpp)

Znaleziony pod kocem

Podczas interwencji domowej na osiedlu Serbinów policjanci z ogniwa patrolowo interwencyjnego odnaleźli poszukiwanego mężczyznę.

Autor: (kpp)

Fałszywa pomoc

12 latka dopuściła się demoralizacji, 16-latka odpowie w sądzie rodzinnym za kradzież, a 19-latka i 25-latek usłyszeli zarzuty popełnienia umyślnego paserstwa.

Autor: (kpp)

Słodka recydywa

Trzy miesiące tymczasowego aresztowania wobec 31-letniego Mariusza W., który okazał się trzecim sprawcą włamania do ciastkarni przy ulicy Warszawskiej w Mińsku Mazowieckim.

Autor: (kpp)

Paserskie zarzuty

Prawie 2 lata ciężkiej pracy policjantów z mińskiej komendy i prokuratora z siedleckiej okręgówki, zaowocowało zakończeniem śledztwa przeciwko osobom podejrzanym o paserstwo samochodów i części samochodowych.

Autor: (kpp)

Szemrany mechanik

Trzy zarzuty karne – przywłaszczenia rzeczy powierzonej, ukrycia dokumentów i ich fałszowania, usłyszał 29-letni mieszkaniec gminy Stanisławów.

Autor: (kpp)

Zemsta na tujach

Na odpowiedzialność karną naraził się jeden z mieszkańców gminy Stanisławów, który w nietypowy sposób chciał wyrównać sąsiedzkie rachunki.

Autor: (kpp)

Porzucił w rowie

Mężczyzna, który w kwietniu tego roku wyrzucił do przydrożnego rowu dwa koty i psa w końcu stanie przed sądem.

Autor: (kpp)

Zasłużony odpoczynek

Ponad 30 lat w policyjnym mundurze i od samego początku w służbie prewencyjnej, przy tym wielkiego serca i charyzmy, gotów był zawsze stać na straży prawa i porządku.

Autor: (kpp)

Amator metalu

W ręce wywiadowców z mińskiej komendy wpadł 34-letni Marek W., podejrzany o kradzieże różnych elementów metalowych na terenie Mińska Mazowieckiego.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      163   |   164   |   165   |   166   |   167      »      [170]