Co słychać? - Niebezpieczne rewiry

Niebezpieczne rewiry

Złodziejska okazja

Saszetka, pozostawiona na blacie działu serwisowego w jednym z marketów w Stojadłach, bardzo szybko znalazła nowego właściciela.

Autor: (kpp)

Uciekał przed policją

Policjanci z drogówki zatrzymali w Janowie, kierowcę, który zatrzymał się do kontroli, ale chwilę później próbował uciec.

Autor: (kpp)

Włamania w Latowiczu

Nieznani sprawcy włamali się do prywatnego domu w Latowiczu, skąd po podważeniu drzwi garażowych ukradli artykuły gospodarstwa domowego i elektronarzędzia.

Autor: (kpp)

Ścigają Kowalskiego

Policjanci z Sulejówka poszukują Marcina Jacka Kowalskiego, za którym sąd wydał list gończy, w związku z orzeczeniem kary aresztu za popełnione wykroczenie.

Autor: (kpp)

Trzeźwo w Ryczołku

Mińscy policjanci z drogówki kolejny dzień z rzędu prowadzili wzmożone kontrole w ramach akcji „Trzeźwy Kierowca”.

Autor: (kpp)

Niepokorny Ksawery

W ubiegłym tygodniu orkan Ksawery dał się we znaki nie tylko mieszkańcom Pomorza. Także w powiecie mińskim wyrządził wiele szkód.

Autor: (kpp)

Szok włamywacza

Dwaj 19-latkowie – Jakub P. z powiatu wołomińskiego i Michał G. wpadli podczas próby włamania do domu jednorodzinnego w gminie Jakubów.

Autor: (kpp)

Pożar lakierni

Ponad 10 godzin trwała akcja ratowniczo-gaśnicza strażaków w Sulejówku przy ulicy Sasankowej. Tam w środę, 27 listopada, o godz. 2.30 w nocy doszło do pożaru na terenie warsztatu samochodowego i lakierni.

Autor: (kpp)

Wpadka po kielichu

Podczas kontroli drogowej w Pustelniku, przeprowadzonej przez policjantów z komisariatu w Dobrem, zatrzymano pijanego kierowcę, który miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Autor: (kpp)

Zabawa w chowanego

W takim pośpiechu uciekał do szafy, że zapomniał o swoich nogach, które wystawały zza drzwi.

Autor: (kpp)

Ścigany Jerzy Rowiński

Policjanci z komisariatu w Sulejówku poszukują jednego z mieszkańców miasta ściganego listem gończym za popełnione przestępstwa.

Autor: (kpp)

Spec studzienkowy

Z ulicy Prostej w Wólce Mińskiej, a także z drogi serwisowej obwodnicy Mińska zaczęły znikać włazy do studzienek kanalizacyjnych.

Autor: (kpp)

Skok na pocztę

Policjanci z Mrozów przyjęli zgłoszenie o włamaniu do miejscowej placówki Urzędu Pocztowego.

Autor: (kpp)

Wpadli w Legionowie

26-letni Kamil B. i 29-letni Kamil S. usłyszeli zarzuty popełnienia kradzieży z włamaniem do domku letniskowego w Sulejówku.

Autor: (kpp)

Diler za kratami

Policjanci z prewencji namierzyli w Mińsku mieszkanie, w którym ukrywano narkotyki. W czasie przeszukania, odnaleziono działkę marihuany. Narkotyki trafiły do depozytu, a ich właściciel – 21-letni mińszczanin - do policyjnego aresztu.

Autor: (kpp)

Arsenał w kotłowni

Zarzut nielegalnego posiadania broni i amunicji przedstawiono 52-letniemu Andrzejowi C. z gminy Latowicz, u którego odnaleziono dwie sztuki długiej broni.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      149   |   150   |   151   |   152   |   153      »      [169]