DobreNiebezpieczne rewiry

Kolejną debatę społeczną policjanci zorganizowali w Dobrem. Ze strony służb mundurowych wzięli w niej udział: pierwszy zastępca komendanta powiatowego Sebastian Ciastoń oraz komendant komisariatu w Stanisławowie Robert Reda wraz z zastępcą Pawłem Chłopikiem. Nie zabrakło także dzielnicowego Mariusza Adamca.

Dobra debata

Niebezpieczne rewiry / Dobra debata

Debata toczyła się w sali urzędu gminy w Dobrem. Mieszkańcy pozytywnie odpowiedzieli na policyjne zaproszenie. Na początku spotkania komendant Reda poinformował o zrealizowanych postulatach z poprzedniej debaty, jak chociażby otwarty kilka dni wcześniej punkt przyjęć dzielnicowego. Idea spotkań z mieszkańcami ma na celu wspólne wypracowywanie rozwiązań zwiększających poziom bezpieczeństwa wśród lokalnej społeczności.

Zebranych na debacie mieszkańców zapoznano z zasadami użytkowania narzędzia sygnalizowania zagrożeń, jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, przedstawiono także i omówiono aplikację Moja Komenda, zaprezentowano również osiągnięcia funkcjonariuszy na tle garnizonu warszawskiego.

Debata przebiegła sprawnie, zgłoszono kilka wniosków, głównie dotyczyły one kierowania patroli ruchu drogowego w miejsca najbardziej zagrożone łamaniem przepisów drogowych.

Numer: 25 (1081) 2018   Autor: (kpp)

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *