Gmina Halinów rozwija się w sposób zrównoważony, a inwestycje są realizowane i w większych i mniejszych sołectwach – twierdzi burmistrz Ciszkowsk i pokazuje zdjęcie świeżo wykonanej nakładki asfaltowej w Zagórzu, które ludnościowo jest jednym z mniejszych sołectw w gminie. Trasa ta łączy drogę wojewódzką 637 z pierwszymi zabudowaniami Zagórza.

Zagórze asfaltowe

I dziękuje za wsparcie tej inwestycji lokalnym samorządowcom – radnemu Michałowa i Zagórza – Janowi Stankiewiczowi oraz sołtysce Zagórza – Elwirze Wielądek. No i wszystkim radnym Halinowa, którzy głosowali za budżetem na 2018 rok i dzięki którym realizowane są obecnie inwestycje poprawiające stan dróg. I tak dzięki inicjatywie sołtys Władysławy Zawadki oraz radnego Jana Papisa zbudowane zostały nowe drogi w Wielgolesie Duchnowskim, tj. ulica Kameralna i Przyrodnicza.

Trwa także modernizacja ulicy Parkowej w Okuniewie, gdzie będzie nowa nawierzchnia i chodnik do ulicy Sadowej. Wszystko dzięki staraniom radnych Okuniewa – Krzysztofa Mościckiego i Bogdana Janczarka.

Numer: 20 (1076) 2018 Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *