W Pustelniku znowu tańczyli... Drugi turniej Latino Fever Dance Cup zgromadził ponad 400 dzieci z niemal 40 placówek.  Przyjechali reprezentanci powiatów mińskiego, wołomińskiego, otwockiego, węgrowskiego oraz piaseczyńskiego.

Pustelnik tańczący

Pustelnik tańczący

Przedszkola, szkoły podstawowe i gminne ośrodki kultury prezentowały się w różnych stylach tanecznych – od tańca towarzyskiego przez zumbę, taniec nowoczesny i hip-hop. Zawody oceniała trójka sędziów – Barbara Dyba z Warszawy, Magdalena Lubaszewska z Lublina oraz Lorenzo Izzo z Włoch.

Rywalizacja była niezwykle zacięta i wyrównana, szczególnie podczas drugiego dnia turnieju, gdy tańczyły dzieci ze szkół podstawowych i gminnych ośrodków kultury.

W rywalizacji przedszkoli każda placówka zajęła I miejsce, natomiast w kategorii szkół podstawowych i gminnych ośrodków kultury zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali mali otwocczanie, stanisławowianie i ostrówczanie.

Obok turnieju grup, odbył się również par, w którym walca angielskiego wygrał Bartosz Strąk z Leną Kowalczyk ze Szkoły Podstawowej w Ostrówku.

Numer: 16 (1072) 2018   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *