StanisławówStanisławów walecznych

W piątek 9 lutego zgromadzili się adepci wszystkich grup i sekcji trenujących pod szyldem Ronina. Nie zabrakło zatem osób z grup Stanisławów i Poświętne. Celem zgrupowania była wzajemna integracja pomiędzy trenującymi oraz podsumowanie półroczna sezonu...

Nagrody za połowę

Stanisławów walecznych / Nagrody za połowę

Zaczęli od wspólnego treningu obejmującego ćwiczenia ogólnorozwojowe, elementy samoobrony, technik nożnych oraz form. Trening został poprowadzony przez świeżo upieczonych zdobywców stopnia Cho Dan Bo – Adriana Laskowskiego, Kamila Pasika, Jacka Keslera, a także w późniejszej części wieczoru – Damiana Buczka.
Głównym powodem spotkania i najbardziej wyczekiwanym przez wszystkich momentem była jednak ceremonia wręczenia nagród i wyróżnień za pierwsze półrocze sezonu treningowego 2017/2018. Adepci oceniani byli według wewnętrznego Klubowego Systemu Motywacji Punktowej która obejmuje ogólną postawę i zaangażowanie na treningach, wyniki sportowe i frekwencję. W ten sposób wyłoniono najlepszych i najbardziej zaangażowanych zawodników w poszczególnych grupach oraz kategoriach.
W głównej grupie w sekcji Stanisławów pierwsze miejsce uzyskała Magdalena Gadomska. Była nie tylko pierwsza w punktacji klubowej ale też zawodniczej. We frekwencji osiągnęła natomiast drugi wynik. Zawodniczka otrzymała pamiątkowy kubek ze swoim nazwiskiem, logo klubu i uzyskanymi punktami, powołanie do kadry klubu na II półrocze ze statusem Lidera Kadry, a także 225 zł i inne nagrody. Drugą lokatę zajął Adrian Laskowski, a trzecią Martyna Woch. Oni także otrzymali kubki, powołanie do kadry oraz nagrody rzeczowe. W połowie sezonu najlepszą frekwencją popisała się Patrycja Biedrzycka, której również nie ominęły honory za wytrwałość.
W grupie młodszej najwięcej punktów zebrała Julia Brulińska. Została za to nagrodzona kubkiem, powołaniem do kadry i wizytą w Hangar 646 w Warszawie. Na drugim miejscu znalazła się Julia Jeżak, a na trzecim Arkadiusz Hodzyński, których wysiłek również został należycie doceniony. Natomiast pierwsze miejsce za frekwencję uzyskał Krystian Śledziewski.

Numer: 7 (1063) 2018   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *