Powiat mińskiTaekwon-do

Taekwon-do to koreańska sztuka walki i samoobrony, która bardzo szybko rozprzestrzeniła się na cały świat, również w Polsce zyskała wielu sympatyków.

Szkolenie z mistrzem

Taekwon-do / Szkolenie z mistrzem

W marcu w Oleśnicy na międzynarodowym seminarium szkoleniowym goszczono Grand Mastera Choi Jung Hwa IX dan - syna twórcy Taekwon-do (gen. Choi Hong Hi), a także prezydenta ITF - Międzynarodowej Federacji Taekwon-do. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło ponad 200 osób z Polski, Czech, Białorusi, Rosji i Wielkiej Brytanii.

Wśród trenujących znalazła się także 5-osobowa ekipa Akademii Sztuk Walki Taekown-do ITF, prezentująca wysoki poziom wyszkolenia technicznego, jak i teoretycznego. Treningi prowadzone pod okiem mistrza były ukierunkowane przede wszystkim na technikę oraz poszanowanie tradycji i wartości moralnych nie tylko na treningu, ale i przez całe życie.

Na koniec seminarium przeprowadzono egzamin na stopnie mistrzowskie, podczas którego Joanna Mazurowska zdała na I Dan, dołączając do grona czarnych pasów, a Monika Wtulich ,zdając na II dan. (drugi czarny pas) potwierdziła swoją mistrzowską technikę. Wyjątkowym gościem seminarium był sekretarz generalny ITF Trevor Nicholls VIII dan.

W naszym regionie klubem, który kultywuje tradycję Taekwon-do ITF od przewodnictwem Grand Master Choi Jung Hwa IX dan jest Akademia Sztuk Walki na czele z trenerem Dawidem Matwiejem V dan. Ważne, że trener dba o wysoki poziom wyszkolenia swoich podopiecznych, umożliwiając im udział w szkoleniach i seminariach, a także na egzaminach i zawodach. Wszystkich zainteresowanych zajęciami Taekwon-do ITF zapraszamy na treningi i stronę www.asw-tkd. pl.

Numer: 15(807)2013   Autor: (red)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *