Dębe WielkieDębe Wielkie siatkarskie

W sali gimnastycznej w SP w Górkach rozegrany został ostatni z cyklu turniej dla dzieci i młodzieży Dębskiego Grand Prix w Siatkówce. Zawody przyciągnęły 32 uczestników z najróżniejszych stron dębskiej gminy, a walka o medale i puchary toczyła się w dwóch kategoriach

Górki podwójne

Dębe Wielkie siatkarskie / Górki podwójne

Punktualnie o godzinie 10:00 na przeciwko siebie stanęły dzieci z roczników 2006 i młodsi, którzy rywalizowali w ramach drużyn   pojedynczych. Gdy już było wiadomo, kto wśród singli stanie na podium, do walki stanęli młodzi siatkarze z roczników 2003-2005. Wśród drużyn pojedynczych najlepszym został Adrian Kołak ze SP w Górkach. Tym razem druga okazała się Małgosia Kwasiborska z Rudy, a na najniższym stopniu podium stanął Mateusz Kowalczyk, także z Rudy.
Rywalizacja drużyn dwójkowych przyniosła kilka niespodzianek. Franek Miros, Kacper Borkowski jako gospodarze turnieju dumnie stanęli  na 3 miejscu, przed nimi Marysia Kapusta i Magda Linde, a złoto przypadło Zycie Kocak i Malwinie Linde.
Wójt gminy Dębe Wielkie Krzysztof Kalinowski wraz z dyrektor SP w Górkach Renatą Osicą-Duszczyk, dyrektorem GOSiR Rafałem  Wtulichem oraz trenerem Robertem Szumowskim wręczali zwycięzcom pamiątkowe trofea.

Numer: 3 (1059) 2018   Autor: (łk)

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *