To było kolejne ciekawe sportowe wydarzenie w Latowiczu. Mowa o I świątecznym turnieju halowej piłki nożnej. Organizatorem i pomysłodawcą był Zbigniew Stanikowski, a wsparli go wójt Bogdan Świątek-Górski oraz proboszcz latowickiej parafii ks. Dariusz Franczak. Całe zawody sędziował natomiast Marek Brzozowski.

Latowickie Ace

Latowickie Ace

W turnieju wystąpiło 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Wśród nich znalazły się: Team Binkowski, CWKS Laliny, OSP Wielgolas, Królewskie, Smakosze Jeruzal, Coco Jambo, ACE KACE oraz Fce Po Nalewce.
Z pierwszej grupy awansowały do półfinałów zespoły Team Binkowski i CWKS Laliny, a z grupy drugiej Smakosze Jeruzal i ACE KACE. W pierwszym półfinale CWKS pokonał Smakoszy 4-1, w drugim ACE KCE po rzutach karnych okazali się lepsi od Team Binkowski (0-0; karne 3-2). W meczu o trzecie miejsce lepszy okazał się Team Binkowski, który wygrał ze Smakoszami 3:1.
W meczu finałowym spotkały się ekipy ACE KACE i CWKS Laliny. W regulaminowym czasie gry nie padły jednak bramki, więc potrzebna była seria rzutów karnych, w których lepsi okazali się ci pierwsi, wygrywając 4:2.
Rozdano też nagrody indywidualne. Rafał Dziugieł został wybrany najlepszym bramkarzem, Damian Piekut zasłużył na miano króla strzelców, zaś laury dla najlepszego zawodnika zebrał Przemysław Sabak.

Numer: 1/2 (1057/1058) 2018   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *