Mińsk MazowieckiW Mińsku

Już po raz piąty uczniowie powiatowych szkół ponadgimnazjalnych mieli okazję zapoznać się z ofertą lokalnych uczelni wyższych. To dobry czas na podejmowanie ostatecznych decyzji dotyczących przyszłości edukacyjnej, a by były jak najbardziej trafione warto było w czwartek, 21 marca odwiedzić mińskie ZSE.

Wyższe łowy

W Mińsku / Wyższe łowy

To tam rozstawiły się stoiska wystawców placówek oświatowych z Józefowa, Mińska, Siedlec, Warszawy i Żyrardowa. Każda kusiła na swój sposób – firmowymi gadżetami, słodyczami, ulotkami wręczanymi przez wdzięczne hostessy
lub prezentacjami. Zainteresowanie jak zwykle było ogromne. ZSE odwiedziły grupy uczniów z niemal każdej mińskiej szkoły oraz indywidualni poszukiwacze wymarzonego kierunku studiów. Wszystkich witała dyrektorka Elżbieta Wieczorek wraz ze starostą Antonim Tarczyńskim oraz Marzeną Gitler, którzy uroczyście otworzyli V Targi Szkół Wyższych. Na sali nie zabrakło również wicestarosty Krzysztofa Płochockiego, naczelnik wydziału oświaty i promocji starostwa Emilii Piotrkowicz, jej zastępczyni Urszuli Soroki oraz mediów. Byliśmy tam z kamerą, a relację filmową prezentujemy w strumieniu CsTV na stronie www.co-slychac.pl.

Numer: 13/14 (808/809) 2013   Autor: (jk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *