Powiat mińskiNiebezpieczne rewiry

Złodzieje w Sokólu
We wtorek, 19 marca, nieznani sprawcy dostali się na teren prywatnego gospodarstwa w Sokólu, w gminie Stanisławów. Ukradli kilkadziesiąt kilogramów miedzi oraz zniszczyli opony samochodowe w dwóch zaparkowanych na posesji samochodach.

Potrącił 10-latka
Policjanci zajmują się zbadaniem okoliczności wypadku, do jakiego doszło w czwartek, 21 marca. Na ulicy Siennickiej w Mińsku Mazowieckim samochód osobowy potrącił 10-letniego chłopca. Dziecko z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.

Kronika KPP i PSP

KPP - Kronika policyjna

Ukradli transformator
W czwartek, 21 marca, nieznani sprawcy zdemontowali i ukradli transformator ze słupa energetycznego w Chrośli, w gminie Dębe Wielkie. Wyjaśnieniem tego zdarzenia i wykryciem sprawców zajmą się teraz policjanci z komisariatu w Halinowie.

Zwłoki w lesie
Prokurator rejonowy w Wołominie i policjanci wydziału kryminalnego KPP w Wołominie zwracają się z apelem do mieszkańców Sulejówka, Okuniewa i gminy Poświętne o pomoc w wykryciu sprawcy śmiertelnego pobicia 26-letniego Gabriela Naszewskiego. Jego zwłoki znaleziono w niedzielę 17 marca 2013 r. około godziny 18.20 w kompleksie leśnym w Kolnie w gminie Poświętne. Mężczyzna był szczupłej budowy ciała, włosy krótkie – ciemny blond. Ostatni raz widziano go 14 marca 2013 r. około godziny 20.00 w Sulejówku. Ubrany był w kurtkę koloru zielono-brązowego, czarny sweter, niebieskie dżinsy i białe buty sportowe. Miał przy sobie niebieski plecak koloru niebieskiego. Mężczyzna zazwyczaj wracał ze stacji PKP Sulejówek do domu do Okuniewa pieszo. Wszystkie osoby, które mogły widzieć mężczyznę 14 marca, miały z nim kontakt lub posiadają istotne informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Prokuraturą Rejonową w Wołominie tel. (22) 760 67 00, wydziałem kryminalnym KPP Wołomin pod numerem telefonu (22) 604 72 11, (22) 604 72 48 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 997 bądź 112. Informacje można także przekazywać do dyżurnego KPP Wołomin tel. (22) 776 20 21 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kppwolomin.rzecznik@policja.waw.pl

Numer: 13/14 (808/809) 2013   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *