Mińsk MazowieckiMińsk charytatywny

Gimnazjum Miejskie nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim zaprasza 17 marca br. na godz. 17.00 na XIII koncert charytatywny Trochę Słońca. Po raz kolejny będą zbierać pieniądze dla najuboższych gimnazjalistów i po raz kolejny zapewnią widzom moc przeżyć, wzruszeń i dobrą zabawę.

Trzynaste słońca

Mińsk charytatywny / Trzynaste słońca

Tym razem matematyczka Anna Misiołek przygotowała scenariusz, który przeniesie wszystkich w czasy dwudziestolecia międzywojennego, ale że koncert jest oznaczony pechową trzynastką – wszystko się może zdarzyć… Nauczycielka muzyki, Magdalena Jakubowska przygotowała muzyczną oprawę koncertu, oczywiście utrzymaną w stylistyce przebojów z lat 20’ i 30’. Poza tym będą tańce i solowe popisy wokalno instrumentalne.

Koncert będzie też dobrą okazją do zaopatrzenia się w świąteczne ozdoby. Tydzień przed Niedzielą Palmową będzie można kupić ręcznie wykonane, niepowtarzalne palmy, karty świąteczne i ozdoby wielkanocne – wszystko na kiermaszu prac plastycznych przygotowanym pod okiem nauczycielki geografii Agnieszki Rycharskiej i nauczycielki informatyki i techniki Ewy Raczyńskiej.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą ofiarować swój czas, by pomóc innym.

Numer: 11 (806) 2013   Autor: (red)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *