Druga edycja Mińskiej Ligi Biegowej pod auspicjami klubu Dreptak wystartowała w kwietniu. Rodzimi miłośnicy biegania mają już za sobą siedem środowych biegów, dzięki czemu tabela najlepszych i najsolidniejszych biegaczy powoli się wyklarowała. Chociaż rywalizacja jest tutaj tylko dodatkiem do dobrej zabawy, ciekawego spędzenia czasu czy pracy nad własną kondycją
Biegowi ligowcy

Biegają w każdą środę, startując o 19.00 przy najstarszej w Polsce sośnie. Do pokonania jest ok. 3,75 km leśnych ścieżek, które można pokonać także w ramach nordic walking. Po każdym biegu prowadzona jest klasyfikacja, a na koniec całego cyklu następuje podsumowanie i wręczenie nagród dla najlepszych.
Na razie w klasyfikacji prowadzi Michał Michalak, który wyprzedza Krzysztofa Michalaka. Trzeci jest Tomasz Sztybor. Najlepszą z pań jest Agnieszka Chojecka, a za nią znajdują się Edyta Płotecka oraz Olga Pechcin. Trochę może się jednak zmienić, bo do końca MLB zostały jeszcze trzy biegi. Warto więc spróbować swoich sił.
Numer: 24 (1028) 2017 Autor: (łk)
Komentarze
DODAJ KOMENTARZ