Prawo i Sprawiedliwość w całym kraju przygotowuje się do wyborów samorządowych. Są nowe wieści. Otóż do posła Daniela Milewskiego jako koordynatora okręgowego dołączyła poseł Anita Czerwińska w roli przewodniczącej wojewódzkiego zespołu samorządowego.

Para wyborcza

Para wyborcza

Ich najbliższymi współpracownikami będą wybrani przez struktury lokalne PiS koordynatorzy powiatowi. I tak z powiatu mińskiego – Krzysztof Płochocki, siedleckiego – Sławomir Piotrowski, węgrowskiego - Tadeusz Kot i garwolińskiego - Maciej Kurowski, by wymienić tylko najbliższe rewiry wyborcze.

Powołano także koordynatorów obwodowych, którzy pomogą posłom w pracy i będą ich wsparciem w kierowaniu przygotowaniami na terenie kilku powiatów. Zostali nimi Piotr Stępień z powiatu mińskiego, Michał Skowroński z Ostrołęki, Sławomir Hardej z powiatu sokołowskiego oraz Dariusz Andrzejewski z powiatu wyszkowskiego.

Koordynacją działań medialnych pokieruje siedlczanin Mariusz Orzełowski.

Liderem przygotowań do wyborów regionalnych będzie przewodniczący klubu PiS w Sejmiku, czyli Karol Tchórzewski, a pracami programowymi pokieruje poseł Arkadiusz Czartoryski wspierany przez powołanych w każdym powiacie sekretarzy programowych.

Numer: 22 (1026) 2017   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *