SiedlceW Siedlcach

Gry karciane od zawsze miały swoich wiernych fanów – jak się okazuje nie brakuje ich również w Siedlcach. Dowodem na to jest rozgrywany w ostatnią niedzielę III Otwarty Turniej Par Brydża Sportowego im. Eustachego Semczyszyna. Rozgrywki miały charakter otwarty i odbywały się w Szkole Podstawowej nr 5 w Siedlcach.

Brydżowa rywalizacja

W Siedlcach / Brydżowa rywalizacja

Organizatorami turnieju byli członkowie sekcji brydża sportowego MKS Pogoń Siedlce. Warunkiem uczestnictwa było wpłacenie wpisowego. Warto zaznaczyć, że dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe i finansowe.

Turniejowi patronuje nieżyjący już nauczyciel jednej z siedleckich szkół, wieloletni prezes Okręgowego Związku Brydża Sportowego w Siedlcach. Zasłużył się on także jako niezłomny propagator tej dyscypliny wśród młodzieży i dorosłych. W tegorocznej edycji wzięły udział 32 pary, wśród których zdecydowanie przeważali mężczyźni, niemniej pań również nie brakowało. Po ciężkich bojach laur zwycięstwa przypadł Wiesławowi Andrukowi w parze z Włodzimierzem Buze, zaraz po nich uplasowali się Irena Chodorowska i Jan Chodorowski, a trzecie miejsce należało do Sylwestra Młynarczuka i Artura Rutkowskiego. Gratulujemy.

Numer: 11 (806) 2013   Autor: (kj)

Komentarze

Dodano 9 lipca 2019 roku o godz. 14:13 przez: darek wiśniewski

Mam 56 lat od 40 lat gram w brydża. niestety w Siedlcach nie mam partnera. Internet nie ni jest moim spełnieniem. W 1991 miałem 21 miejsce w 1/4 finału Mistrzostw Polski w grydżu sportowym na maksy. gram niestety sporadycznie ponieważ moi znajomi są spoza Siedlec Jestem otwarty na grę towarzyską i spertową Dariusz Wiśniewski 502466553

 

 

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *