MazowszeWprost od posła Daniela Milewskiego

Zarządzeniem Przewodniczącego Komitetu Wykonawczego partii, na podstawie decyzji prezesa Jarosława Kaczyńskiego w sprawie zmian organizacyjnych w strukturze Prawa i Sprawiedliwości, poseł Daniel Milewski został powołany na koordynatora okręgowego PiS w okręgu nr 18. Tak więc poseł Milewski pokieruje PiS w najbliższych wyborach samorządowych...

Kreator samorządów

Wprost od posła Daniela Milewskiego / Kreator samorządów

Okręg 18 jest tożsamy z okręgiem wyborczym do Sejmu i obejmuje miasta Siedlce i Ostrołęka oraz powiaty garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski i wyszkowski.
Głównym zadaniem posła Milewskiego będzie przygotowanie struktur partii do wyborów samorządowych. Nowego koordynatora wspierać będzie szef Komitetu Wykonawczego PiS Joachim Brudziński, prezes zarządu okręgowego Krzysztof Tchórzewski oraz koordynator wojewódzkiego zespołu samorządowego AnitaCzerwińska. Wśród zadań nowej struktury organizacyjnej PiS wymienia się stworzenie samorządowego programu partii oraz przygotowanie szkoleń dla kandydatów.
Najważniejszą kompetencją jest jednak ustalanie, jakie nazwiska znajdą się na listach wyborczych Prawa i Sprawiedliwości oraz kto będzie przez partię rekomendowany na stanowisko prezydenta, burmistrza lub wójta w określonym mieście czy gminie.

Numer: 13 (1017) 2017   Autor: Artykuł promocyjnyKomentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *