Mińsk biznesowy

Przywództwo i związane z nim skuteczne narzędzia na kryzys to temat spotkania East Business Club w Mińsku Mazowieckim. To także pierwszy taki projekt skierowany do właścicieli firm oraz osób przedsiębiorczych, świadczących niezależne usługi na lokalnym rynku regionu.

Biznes na kryzys

Mińsk biznesowy / Biznes na kryzys

Na najbliższe spotkanie East Business Club, w środę 27 lutego 2013 r. o 18.00 w Restauracji Stylowa przy ul. Piłsudskiego 46 w Mińsku EBC zaprasza osoby, które chcą zaprezentować swoją firmę, nawiązać nowe kontakty z regionu miast, w których działa EBC, pozyskać klientów i przedstawicieli handlowych dla własnego biznesu. Każdy z uczestników ma możliwość uzyskania porady biznesowej od bardziej doświadczonych przedsiębiorców oraz znaczącego rabatu na ich produkty i usługi!

A merytorycznie uczestnicy usłyszą, jak skutecznie wyznaczać cele, jaka jest koncepcja przywództwa sytuacyjnego, oddziaływanie na pracowników, budowanie zaufania i motywowania do osiągania lepszych wyników. Także narzędzia budujące wizerunek lidera oraz metody i technik zarządzani zespołem. Koszt wynosi 25 zł, a nasze media zostały patronem tej pożytecznej inicjatywy.

Numer: 9 (804) 2013   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *