Powiat mińskiPowiat rozrywki

Firma A.N.C. Wojciecha Anca istnieje od 12 lat. Prowadzi działalność usługową w zakresie odpłatnego wynajmu urządzeń plenerowych jak scena z nagłośnieniem i miasteczko uciech z wszelakich z dmuchańcami, zjeżdżalniami pneumatycznymi, zamkami, karuzelami, batutami, a nawet quadami. Nie tylko w Mińsku i powiecie i nie tylko na czyjeś zlecenie...

Ancowe qdele

Od kilku lat Wojciech Anc ma nowe pomysły - festyny własne. Tak organizuje w Dobrem święto truskawki, a w Dębem - paradę zespołów dance i disco-polo. Robi to pospołu z firmą Qdel Andrzeja Matejaka, która mu całość oświetla i nagłaśnia.
Panowie nie rwą się do opowieści o tej nietypowej inicjatywie, ale chcą nadal kreować rozrywkę. Mimo przeszkód pogodowych, które ostatnio dokuczyły w Dębem i kosztów przy mniejszej frekwencji. Wiedzą, że mieszkańcy małych skupisk ludzkich, gdzie nie ma domu kultury i większych imprez plenerowych pragną każdej rozrywki.
Nie tylko tak popularnych wydarzeń jak pikniki firmowe, festyny, choinki, mikołajki, targi, dni gminy, miast czy festyny rocznicowe.
Warto więc wiedzieć, że obie firmy mają doświadczenie, konkurencyjne ceny, profesjonalną obsługę z pełnym ubezpieczeniem OC, atesty techniczne na każdy sprzęt, własne zasilanie i transport do 50 km od Mińska gratis.
A w imprezie, podczas której pobierają opłatę za korzystanie z urządzeń, ponoszą koszty korzystania z terenu lub w zamian sponsorują loterie i konkursy.
Wynajmujący musi jednak spełnić pewne warunki. Każde urządzenie wymaga równego podłoża, a odległość sceny do prądu nie powinna przekraczać 40 metrów.
A ceny? Są one tajemnicą handlową, ale – jak zapewniają właściciele – na pewno konkurencyjne. Wiemy, bo współpracujemy od lat podczas naszych festiwali kabaretowych i rewii chleba, która w tym roku już 11 września na placu Budowlanki.

Numer: 33 (984) 2016   Autor: Janko FridayskiKomentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *