Grupa Grapplerów pod opieką Marcina Gałązki wzięła udział w XVIII Grand Prix Polski MMA i Grapplingu zorganizowanym w Wołominie. Impreza ta ma już swoją historię i przyciąga wielu zawodników z całej Polski.

Medalowa grupa

Pięcioosobowa ekipa Grapplera wystartowała w różnych kategoriach w grapplingu no gi. Dla niektórych były to pierwsze, ale bardzo udane starty w zawodach.

W kategorii kobiet medal srebrny zdobyła Patrycja Sejbuk w wadze 70 kg, zaś Aleksandra Rosołowska wywalczyła brąz w wadze 62 kg. Wśród mężczyzn najlepiej zaprezentował się Kamil Ambroż zdobywając złoto w wadze 77 kg. Kacper Lasota uzyskał drugą lokatę w wadze 58 kg, a Józefowi Wysockiemu niewiele zabrakło do trzeciego miejsca w wadze 70 kg.Wszyscy uczestnicy turnieju dali z siebie wszystko i zdobyli kolejne, bardzo ważne doświadczenie.

Numer: 19 (970) 2016   Autor: (łk)