Dzięki współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Stanisławowie z firmą przewozową Mobilis młodzi mieszkańcy gminy w niedzielne popołudnie mieli okazję obejrzeć mecz Legia Warszawa – Podbeskidzie Bielsko Biała.

Pojechali na Legię

Pięćdziesięciu młodych kibiców znalazło się na trybunach stadionu przy Łazienkowskiej kibicując swojej drużynie.
Gospodarze spotkania zdeklasowali rywali. Pierwszy gol padł w 4 minucie meczu, gdy piłkę z prawego skrzydła dośrodkował Nemanja Nikolić, a Bartosz Jaroch niefortunnie interweniował, umieszczając piłkę we własnej bramce. Kolejne minuty pokazywały dominację Legii nad przeciwnikiem. W 75 minucie Michał Żyro popisał się pięknym golem, umieszczając futbolówkę w okienku bramki. Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego po serii błędów Podbeskidzia do bramki trafił Ondrej Duda, ustanawiając wynik spotkania na 5:0.
Szczególne podziękowania kierują w stronę Łukaszowa Trzaski prezesa Mobilis Mińsk Mazowiecki, który umożliwił udział w spotkaniu oraz Tobiasza Nowakowskiego czuwającego nad całym przedsięwzięciem.
Zapowiadają, że to nie koniec sportowych emocji w gminie Stanisławów, czekajmy więc na kolejne wakacyjne wydarzenia.
PS. Kolejny mecz z Bogdanką Legia wygrała 2:0

Numer: 32 (931) 2015   Autor: (łk)