Powiat mińskiSport w powiecie


Ruszyła tegoroczna już czternasta liga piłki nożnej halowej o puchar starosty mińskiego, burmistrza Mińska i komendanta OSŻW. Swoje pierwsze mecze w niedzielę, 6 stycznia rozegrały drużyny z grupy A i B.

Ruszyła liga

Sport w powiecie / Ruszyła liga

Po tej rundzie na górze grupowych tabel znalazł się Partner i Grospol Mińsk Mazowiecki z wynikiem bramkowym
6:8 i 13:4. Ekipa Partnera wygrała jedynie dwa z trzech meczów, odnosząc sromotną porażkę z drugą drużyną w tabeli. Zawodnicy z Samych Swoich rozgromili lidera aż 7:0.
Za nimi w tabeli grupy A znalazł się Jupiter Koszewnica i Plastan Stanisławów. W grupie B liderowi również nie udało się
rozgromić wszystkich przeciwników. Pierwsze spotkanie z AC SIENA Mińsk Mazowiecki dało Grospolowi jedynie remis – 3:3. Później poszło już gładko i grospolowianie pokonali Herkulesa Nowe Osiny 4:1, a drugi w tabeli OSŻW w Mińsku – aż 6:1. Za żandarmami znalazł się AS SIENA i Herkules.

Jak na razie w klasyfikacji najlepszych strzelców króluje Radek Malesa z Samych Swoich z 7 trafieniami na koncie, ale po piętach depcze mu już zdobywca 6 goli – Dominik Skorża z Grospolu. Tymczasem na tytuł ekipy fair- play najefektowniej pracuje nowo osiński Herkules.
W najbliższą niedzielę swoje mecze rozegrają drużyny z grupy C i D. A 20 i 27 stycznia będą dniami ligowych rewanżów. Wszystko może się więc jeszcze zmienić. Zawodnikom życzymy powodzenia.

Numer: 2 (797) 2013   Autor: (red)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *