Zawodnicy z UKS Judo Kontra nie próżnują, biorąc udział w wielu turniejach o randze ogólnoplskiej. Rzadko się też zdarza, aby nie przywozili ze sobą kilku medali z każdego startu.
Tak było i w ostatnim czasie.

Młodsi po medal

Dwóch zawodników wzięło udział w VIII Otwartych Mistrzostwach Kutna w judo w kategorii młodzików. Złoty medal zdobył Patryk Pszonka w kategorii wagowej 73 kg. Zdobył on także puchar dla najlepszego zawodnika, wygrywając 3 walki na ippon i 1 na waza-ari. Srebro wywalczył natomiast Jakub Kretowicz w kategorii wagowej 66 kg. Pięciu reprezentantów klubu uczestniczyło w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego.
W kategorii dzieci złoty medal zdobył Krystian Adamczyk (40 kg), młodzików złoto wywalczyła Aleksandra Polkowska (44kg) oraz Dominika Adamczyk (57 kg). Srebro uzyskał Jakub Kretowicz (66 kg), a brąz Wiktoria Zalewska (57 kg).

Numer: 21 (920) 2015   Autor: J. Zbigniew Piątkowski