Pierwszy turniej z cyklu Powiatowych Mistrzostw w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych już za nami. Zainteresowanie szkół z terenu powiatu mińskiego było nadspodziewane.

Elementarna piłka

W kategorii klas 1-3 wzięło udział 6 zespołów (SP Stara Niedziałka, SP Jakubów, SP Mistów, SP-6 Mińsk Mazowiecki, SP Halinów i SP Wiśniew). Pierwsze miejsce zajęła SP-6 z Mińska, drugie SP Halinów, a trzecie SP Jakubów.
Natomiast w kategorii klas 4-6 udział wzięło 8 zespołów podzielonych na 2 grupy. Fazę pucharową tworzyły 4 zespoły. Pierwsze miejsce zajęła SP Stara Niedziałka, drugie SP-2 Sulejówek, zaś trzecie SP Dębe Wielkie.
Organizatorzy dziękują Wojtkowi Cieslickiemu i Krystianowi Przedlackiemu ze Stowarzyszenia Rozwijamy Talenty za przeprowadzenie zawodów i wytworzenie miłej, przyjaznej dla wszystkich atmosfery. Wręczenia nagród zwycięzcom dokonał wicestarosta Krzysztof Płochocki. Mistrzostwa zostały dofinansowane ze środków budżetu powiatu mińskiego.

Numer: 19 (918) 2015   Autor: (łk)