Tygryski z Huty Mińskiej w poprzedniej kolejce zaliczyły pierwszy remis w tym sezonie. Wprawdzie porażki dotychczas nie zaznały, ale u siebie musiały ponownie pokazać, że liderki są tylko jedne. Ich rywalkami w niedzielnym meczu były zawodniczki Start Otwock.

Nie dały szans

Mecz zaczął się w sposób, do jakiego już nas przyzwyczaiły, czyli od zdominowania rywalek. Piłkarki Tygrysa przez większość czasu gry gościły na połowie swoich rywalek, które miały ewidentne problemy ze skutecznym wyprowadzeniem piłki. Praktycznie każde wykopanie z pięciu metrów kończyło się atakiem gospodyń. Do gwizdka na przerwę było więc 3:0. Potem gra się trochę wyrównała, ale nie na tyle, żeby gościom udało się trafić do siatki. Tygryski dołożyły natomiast jeszcze jednego gola zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy. Autorkami goli były Martyna Rosa, Paulina Zatorska (karny), Zuzanna Borzym i Natalia Kozik.
Tygryski wystąpiły w składzie: Adrianna Bielak, Anna Bortkiewicz, Beata Chapska, Małgorzata Czyżkowska, Barbara Kozicka, Natalia Kozik, Małgorzata Krześniak (Oliwia Pietrzak), Paulina Niewczas, Dominika Romaszuk (Zuzanna Borzym), Martyna Rosa (Ewelina Wróblewska), Paulina Zatorska.

Numer: 16 (915) 2015   Autor: (łk)