Dziewczęta z Tygrysa Huta Mińska rozpoczęły rundę wiosenną w III lidze piłkarskiej. Na początek podejmowały u siebie ekipę Mazovii Grodzisk Mazowiecki.

Tygryski wysoko

Mecz od samego początku do końca był jednostronny widowiskiem. Szybko padł pierwszy gol, a następne można było oglądać już regularnie co kilka minut. Co ciekawe, gościom udało się oddać tylko kilka strzałów na bramkę, ponieważ większość czasu gry piłka znajdowała się na ich połowie.
Zawodniczki z Huty całkowicie zdominowały rywalki i wygrały całe spotkanie 7:0 pozostając nadal niepokonaną drużyną w trzeciej lidze kobiet. Trzy bramki zdobyła Paulina Zatorska, a po jednej Beata Chapska, Natalia Kozik, Martyna Rosa i Paulina Niewczas.
Tygryski wystąpiły w następującym składzie: Adrianna Bielak, Paulina Zatorska, Aleksandra Jagielińska (Małgorzata Krześniak), Dominika Romaszuk, Paulina Niewczas, Barbara Kozicka, Anna Bortkiewicz, Martyna Rosa, Beata Chapska, Małgorzata Czyżkowska (Olga Dróżdż), Natalia Kozik (Zuzanna Borzym).

Numer: 13 (912) 2015   Autor: (łk)