KALEJDOSKOP

- Wiatr nam zaśpiewa piosenkę , o życiu w samotnej pogoni za tym, co ulotne, nietrwałe... – tak napisała w wierszu „Życie jak poemat” Beata Dudek (Piwowarczyk). Mińszczanka z urodzenia, ekonomistka z zawodu, niedawno odkryła w sobie potrzebę i umiejętność przelania na papier swych uczuć, przemyśleń, pragnień. Zawarła je w tomiku wierszy „Dolina wzruszeń”, który ukazał się w 2012 roku nakładem Wydawnictwa Poligraf. W swej pogoni za tym co trwałe i codzienne Beata Dudek zawędrowała najpierw do Kornwalii, później wróciła do Warszawy, by wreszcie osiąść na stałe w Chicago.

Wiatry Beaty

KALEJDOSKOP / Wiatry Beaty

Szukając tego co ulotne i nietrwałe, choć nie mniej wartościowe, po prostu pisze wiersze.

Zaprezentuje je na swym pierwszym wieczorze autorskim w Mińsku Mazowieckim. Dla jej bliskich i przyjaciół będzie to z pewnością nieoczekiwany gwiazdkowy prezent, chociaż ... jak sama pisze w wierszu „Zakochani” przecież [...] na niebie przyszłość jest zapisana, w gwiazdach ukryta...

Nie tylko nasza przyszłość; także miłość, wspomnienia, wiara. O tym wszystkim z pewnością zechce nas przekonać swoimi wierszami w grudniowy, przedświąteczny wieczór. 14 grudnia 2012, czwartek, godz. 18.30 spotkanie z Beatą Dudek i promocja jej tomiku wierszy „Dolina Wzruszeń” – sala konferencyjna Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim, ul. Piłsudskiego 1a.

Numer: 2012 50   Autor: JAZKomentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *