Mińsk MazowieckiMińsk sportów walki

W Mińsku Mazowieckim na hali widowiskowo- sportowej ZS-2 przy ul. Siennickiej 17 odbędą się Otwarte Mistrzostwa Polski Sztuk Walk federacji WKSF

Mistrzostwa Walhalli

Mińsk sportów walki / Mistrzostwa Walhalli

Dojdzie do nich 17 stycznia. Będą to już trzecie Mistrzostwa Polski, a zarazem czwarta impreza sportów walki organizowana przez Walhalla Fight Club w Mińsku Mazowieckim. Tym razem patronat honorowy tego wydarzenia objęli Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki oraz Wójt Gminy Mińsk Mazowiecki. W tym dniu do Mińska mają zjechać się przedstawiciele klubów sportów i sztuk walk z całej Polski a także z zagranicy, aby zmagać się w różnych konkurencjach mieszanych sztuk walk, będą to: układy stylowe, formy przy muzyce, formy przy muzyce z bronią oraz walki w formułach K1, light–contact, semi-contact oraz dla najmłodszych adeptów kalaki – zabawa na pałki makaronowe. Turniej zostanie rozegrany aż na 4 planszach do walk oraz ringu do K1.

Głównym organizatorem i pomysłodawcą tego przedsięwzięcia jest Kamil Chłopik – trener kadry narodowej Kickboxingu, posiadacz stopnia II Dan Kickboxing, mistrz polski, v-ce mistrz europy w konkurencjach walk oraz właściciel klubu sportowego Walhalla. Jak dodaje organizator - chciałbym serdecznie podziękować sponsorom, którzy nas wspierają w tym roku, a także wszystkim, którzy pomagali nam przy organizacji turnieju. Rywalizacja potrwa od godziny 9 do ok. 20, a uroczysta inauguracja odbędzie się o godzinie 14:00, wejście oczywiście będzie bezpłatne.

Numer: 3 (902) 2015   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *