Powiat mińskiSport w powiecie

Zawodnicy UKS Judo Kontra wzieli udział w VIII Międzynarodowym Turnieju Judo Młodzików i Dzieci, który odbył się 22 listopada w Sochaczewie. W zawodach uczestniczyły reprezentacje 45 klubów. Mińszczanie przyjechali w składzie 12-osobowym.

Judo najmłodszych

Sport w powiecie / Judo najmłodszych

W punktacji drużynowej zajęli oni V miejsce i zdobyli puchar. Indywidualne wyniki przedstawiają się następująco: złoto w kategorii 40 kg wywalczyła Aleksandra Polkowska, srebro zdobyli Daria Zaperta w kategorii 70 kg oraz Krystian Adamczyk w kategorii 39 kg. Brązowe medale uzyskali: Dominika Adamczyk w kategorii 52 kg, Wiktoria Zalewska w kategorii 57 kg, Patryk Pszonka w kategorii 73 kg, Aleksander Wiącek w kategorii 55 kg i Witold Cieślik w kategorii 55 kg. Na V miejscach uplasowali się: Jakub Kretowicz – 60 kg, Damian Zaperty – 39 kg, Mateusz Polkowski – 46 kg oraz Jakub Czyżewski – 60 kg.

Numer: 48 (895) 2014   Autor: (łk)