Powiat mińskiSport w powiecie

W Międzynarodowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Judo w Lublinie w dniu 25 października 2014 r. z UKS Judo KONTRA uczestniczyło 13 zawodniczek i zawodników.

Judo na medale

Sport w powiecie / Judo na medale

Złoty medal w kategorii młodziczek zdobyła Aleksandra Polkowska. W kategorii dzieci brązowe medale zdobyli Krystian Adamczyk w wadze 40 kg, Wiktoria Zalewska, kategoria 57 kg. Z juniorek młodszych brązowy medal zdobyła Katarzyna Przyczyna, w wadze 57 kg, a z młodzików V miejsca zdobyli: Dominika Adamczyk – 52 kg, Mateusz Polkowski – 46 kg i Jakub Czyżewski – 60 kg. Na VII miejscu uplasował się Aleksander Wiącek – 55 kg. W tym samym dniu w Łapach koło Białegostoku odbył się Międzynarodowy Turniej Judo im. Antoniego Laszuka. W kategorii młodzików brązowy medal zdobył Jakub Kretowicz w wadze 55 kg – chwalą się trenerzy Zdzisław i Sebastian Wiąckowie.

Numer: 44 (891) 2014   Autor: (jaz)