Powiat mińskiSport w powiecie

Na Torwarze w Warszawie walczyło 1200 zawodniczek i zawodników judo z 19 państw.

Złoto na Torwarze

Sport w powiecie / Złoto na Torwarze

UKS Judo KONTRA reprezentowało 4 zawodniczki i 5 zawodników. Wspaniały sukces w kategorii U20 kobiet, rocznik 95-98, odniosła Paulina Przyczyna w kategorii wagowej 70kg, zdobywając złoty medal. Aleksandra Polkowska w kategorii wagowej 40kg była piąta, a Dominika Adamczyk w wadze 52kg – dziewiąta. W kategorii chłopców VII miejsca zajęli Jakub Kretowicz - 55kg i Patryk Pszonka - 66kg, a wśród mężczyzn VII miejsce zajął Robert Rybczyński, i IX miejsce Tomasz Sternicki. W kategorii U20 kobiet VII miejsce zajęła Katarzyna Przyczyna w wadze 52kg W mistrzostwach młodzików i młodziczek srebrny medal zdobyła Aleksandra Polkowska, brązowy - Jakub Kretowicz. Natomiast w Mistrzostwach Polski MASTERS startowało dwóch klubowych rodziców. Złoty medal w wadze +100kg zdobył Tomasz Czyżewski a brązowy w wadze 73kg - Paweł Sternicki. W Sochaczewie zaś z UKS Judo KONTRA startowały 4 osoby. Najlepiej wypadła juniorka młodsza Katarzyna Przyczyna, która wywalczyła brązowy medal. Na piątych miejscach uplasowali się Paulina Przyczyna i Robert Rybczyński.

Numer: 41 (888) 2014   Autor: (jaz)