Gmina Mińsk MazowieckiSport w powiecie

Zaległy mecz pierwszej kolejki z Mazovią Grodzisk Mazowiecki rozpoczął się od mocnego uderzenia Tygrysek, bo już w trzeciej minucie Kasia Liwanowska otworzyła wynik mecz.

Liderki z Huty

Sport w powiecie / Liderki z Huty

Dziewczęta nie zwalniały i w piątej minucie Beta Chapska bezpośrednio z rzutu rożnego podwyższyła na 2:0 dla Tygrysa. Tak szybko zdobyte bramki rozluźniło nasze zawodniczka przeciwniczki wykorzystały to i szybko doprowadziły do remisu w 10 i 15 minucie. Zimny prysznic podziałał mobilizująco na nasze dziewczęta i już w 21 minucie Paulina Zatorska dała ponowne prowadzenie naszej drużynie. W dalszej części pierwszej połowy grodziszczanki próbowały doprowadzić do remisu, ale nasza defensywa spisywała się bez zarzutów. W 39 minucie Paulina Zatorska podwyższyła na 4:2 a minutę później Beata Chapska ustaliła wynik pierwszej połowy na 5:2.
W drugiej połowie po zmianie ustawienia przez trenera poprzez zagęszczenie środka pola nasze dziewczęta panowały na boisku i w 50 minucie Zatorska podwyższyła na 6:2. Przewagę na boisku nasze dziewczęta udokumentowały jeszcze dwiema bramkami Liwanowskiej i Zatorskiej, która strzelając czwartego gola w meczu ustaliła wynik 8:2 dla Tygrysa. Dzięki temu zwycięstwu nasze dziewczęta awansowały na pierwsze miejsce w III Lidze Kobiet.
W meczu wystąpiły: A. Sielczak, A. Jagielińaska (A. Bielak),D. Romaszuk, M. Lewandowska (P. Niewczas), A. Bortkiewicz, B. Chapska (Z. Borzym), M. Rosa, N. Kozik (M. Krześniak), P. Zatorska (B. Kozicka), M. Czyżkowska (O. Dróżdż), K. Liwanowska.

Numer: 39 (886) 2014   Autor: (jaz)