Mińsk MazowieckiSport w powiecie

Siatkarki z Zespołu Szkół Ekonomicznych wyjechały nad Zalew Czorsztyński, aby pracować nad swoją kondycją fizyczną i formą.

Trenowały nad zalewem

Sport w powiecie / Trenowały nad zalewem

Podjęte działania w znaczącym stopniu mają przyczynić się sukcesów w nadchodzącym sezonie. Zawodniczki z trenerem Marcinem Grzegrzułką i nauczycielką wychowania fizycznego panią Mariolą Olejnik ćwiczyły w pięknych okolicach Maniów (gmina Czorsztyn, woj. małopolskie). W ciągu pięciu dni odbyły aż osiem wyczerpujących treningów, w czasie których pracowały nad elementami techniki i taktyki gry w piłkę siatkową. Ostatniego dnia rozegrały mecz towarzyski z reprezentacją szkoły w Maniowych. Spotkanie było sprawdzianem umiejętności nabytych podczas wyjazdu i zakończyło się zwycięstwem 3:0.
W czasie przerw między treningami siatkarki ZSE zwiedzały piękne okolice Zalewu Czorsztyńskiego, zdobyły górę Wdżar w Kluszkowcach oraz spacerowały po Szczawnicy i Krościenku. Trener drużyny jest zadowolony z poczynionych przez zawodniczki postępów. Ma nadzieję na dobre wyniki w nadchodzących rozgrywkach. Przypomnijmy, że w tym roku zawodniczki ZSE będą po raz trzeci reprezentowały powiat miński w Szkolnej Lidze Siatkówki na terenie województwa mazowieckiego. Wezmą również udział w mistrzostwach regionu, powiatu i Turnieju z okazji Dnia Niepodległości.

Numer: 39 (886) 2014   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *