Powiat mińskiMińsk Mazowiecki sportowy

Już po raz czwarty w Mińsku Mazowieckim odbyło się grand prix Minska w pływaniu.

Pływackie zmagania

Mińsk Mazowiecki sportowy / Pływackie zmagania

15 czerwca od godziny 10 w aquaparku trwała ostatnia i najważniejsza runda finałowa. W pierwszej klasyfikacji w stylu dowolnym u dziewcząt na dystansie 25 metrów wygrała Milena Bakuła z KS Barakuda Mińsk Mazowiecki. Na podium stanęły również Gabriela Szredzińska z UKS Mors i Marcelina Komorek z KS Barakuda MM. U chłopców królował Dawid Chojnacki z UKS Ósemka Siedlce, a tuż za nim Patryk Chupka z UKS Wilanowia Warszawa i Bartosz Cieśluk z PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka. W drugiej kategorii wiekowej na dystansie 50 m zwyciężyła Wiktoria Baranowska, a u chłopców Mikołaj Jasionowski – oboje z PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka. W ,,starszakach’’ na dystansie 200 metrów stylem dowolnym wygrała Aleksandra Reda z KS Barakuda, w kategorii chłopców Arkadiusz Marczak również z KS Barakuda. Więcej informacji oraz film na naszej stronie internetowej.

Numer: 25 (872) 2014   Autor: (ar)