Powiat mińskiSport w powiecie

W sobotę 24.05 o godz.11.00 w Mrozach odbył się mecz derbowy Orliki Jeruzal-Tygrys Huta Mińska Mazowieckiego w ramach rozgrywek III Ligi Kobiet.

Babskie derby

Sport w powiecie / Babskie derby

Mecz rozpoczął się w upalne przedpołudnie. Tygryski od samego początku rzuciły się do ataku. Przez pierwsze dwadzieśćia minut drużyna Orlika nie potrafiła nawet przekroczyć połowy boiska. Pierwszą bramkę dla naszych dziewcząt zdobyła Paulina Niewczas. Nasze zawodniczki dalej atakowały i pod koniec pierwszej połowy drugą bramkę strzeliła Beata Chapska, obchodząca tego dnia urodziny. Pierwsza połowa zakończyła się więc wynikiem 2:0 dla Tygrysek. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, nasze zawodniczki atakowały a Orlik się bronił. Nasze dziewczęta udokumentowały swoją przewagę jeszcze dwoma bramkami, które strzeliła Paulina Zatorska. Przy stanie 4:0 nasze Tygryski trochę odpuściły i honorową bramkę udało się strzelić zawodniczkom z Jeruzala.
Po jednostronnym i dominującym przez całe spotkanie Tygrys pokonał lokalnego rywala zza miedzy 4:1. Tygrys Huta Mińska: Agata Sielczak,Paulina Zatorska- ,Joanna Polowczyk,Olga Dróżdż,Ola Jagielińska,Ania Bortkiewicz(Gosia Czyżkowska),Basia Kozicka, Dominika Romaszuk(Ada Bielak),Martyna Rosa,Beata Chapska, Paulina Niewczas - Gosia Krześniak.

Numer: 22 (869) 2014