Powiat mińskiMińsk Mazowiecki sportowy

Hucianki dotkliwie przekonały się, jak ciężko gra się w Radomiu. Pierwsze minuty wskazywały na dobrze obraną taktykę przez trenera Tomasza Rokitę, która polegała na zagęszczeniu środka pola oraz umiejętne przechwycenie piłki z jej wyprowadzeniem do bocznych sektorów boiska.

Klęska w Radomiu

Mińsk Mazowiecki sportowy / Klęska w Radomiu

I wtedy nadeszła 11 minuta, w której sędzina rodem z Radomia pokazuje czerwoną kartkę naszej stoperce za niecenzuralną wypowiedź słowną. Moim zdaniem w piłce padają często takie słowa ale przy pierwszym razie nie powinno się stosować kary w postaci kartki i to od razu czerwonej. Po tym zdarzeniu nasze zawodniczki rozsypały się. Jednakże trzeba przyznać że zawodniczki Czwórki II Radom wygrały zasłużenie.
Czwórka II Radom - Tygrys Huta Mińska 5:1. Honorową bramkę dla Tygrysek strzeliła Martyna Rosa. W meczu zagrały: Agata Sielczak- Paulina Zatorska, Joanna Polowczyk, Olga Dróżdż, Basia Kozicka (Adrianna Bielak), Aleksandra Jagielińska, Dominika Romaszuk(Dominika Bartnicka, Zuzanna Borzym), Martyna Rosa, Anna Bortkiewicz (Małgorzata Krześniak), Katarzyna Liwanowska, Malgorzata Czyżkowska (Paulina Niewczas) Jeszcze raz zapraszamy kibiców 1 maja o godz.11.00 na stadion MOSIRu w Mińsku Mazowieckim na mecz z Królewskimi Płock.

Numer: 18 (865) 2014   Autor: sr