Mińsk MazowieckiBasen na pokaz

W środę, 19 marca, miński klub Pas a Pas urządził użytkownikom aquaparku prawdziwie widowiskowy pokaz. Przy gorących rytmach zumby ochotniczki przez 45 minut tańczyły zanurzone po pas w wodzie. Taką pokazową lekcją rozpoczęto pierwsze w Mińsku zajęcia z Aqua Zumby

Wodne kalorie

Basen na pokaz / Wodne kalorie

Aqua Zumba to połączenie wodnego aerobiku i kolumbijskiej zumby. Gorące latynoskie rytmy gwarantują świetną zabawę oraz efektywny trening, podczas którego kształtuje się sylwetkę i spala kalorie. Może uprawiać ją każdy, bez względu na wiek czy płeć. Umiejętności pływania też nie są wymagane, bo zajęcia odbywają się w części rekreacyjnej basenu, w ciepłej wodzie.

Wodna zumba pozwala zredukować tkankę tłuszczową i celullit, wzmocnić mięśnie i spalić od 300 do 400 kalorii podczas jednych zajęć. Co więcej, jest idealna dla osób z nadwagą, schorzeniami kręgosłupa czy bólami stawów. Przynosi przy tym wiele zabawy, co potwierdziły uczestniczki pokazowej lekcji. Prowadziła ją licencjonowana instruktorka Ewelina Kaska-Łobodowska.

Każdy, kto chciałby dołączyć do pań i spróbować tańca w wodzie, może zapisać się w klubie Pas a Pas przy ul. Nadrzecznej 2 w Mińsku. Miesięczny karnet, obejmujący 4 zajęcia, kosztuje 100 zł.

Numer: 13 (860) 2014   Autor: (jk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *