Mińsk MazowieckiMińsk sportowy

W weekend 7-9 marca 2014 roku w Ciechanowie odbył się14. Puchar Polski w Taekwon-Do ITF.

Srebra TKD

Mińsk sportowy / Srebra TKD

Jednym z jego głównych celów jest wyłonienie zawodników pretendujących do reprezentacji Polski. Impreza, której gospodarzem był klub LKS MATSOGI Ciechanów, zgromadziła na starcie 270 najlepszych zawodników reprezentujących barwy ponad 40 klubów z całej Polski – w tym kilkudziesięciu zawodników szerokiej kadry reprezentacji Polski juniorów i seniorów.

W gronie startujących ekip znalazła się także czteroosobowa juniorska reprezentacja Mińskiego Klubu Sportowego TAEKWON – DO pod kierunkiem trenera Jacka Łuniewskiego (VI DAN). Reprezentanci Mińska na tle czołowych zawodników kraju spisali się bardzo dobrze, dwukrotnie stając na podium zawodów. Pojawił się tam Mateusz Zgódka ze srebrnym medalem w układach formalnych mężczyzn dla stopni KUP, w której startowało ponad 40 zawodników, oraz Karol Łuniewski, który zajął drugie miejsce w indywidualnych walkach mężczyzn w kategorii do 75 kg.


W zawodach miński klub reprezentowali także Natalia Cecotka oraz Mateusz Radomski, medaliści ubiegłorocznych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, którym tym razem nie udało się dostać do strefy medalowej. Pomimo to, ich występ należy także uznać za udany.

Numer: 13 (860) 2014   Autor: (red)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *