Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki sportowy

W sobotę, 8 marca 2014 r., czworo reprezentantów UKS Judo KONTRA w Mińsku Mazowieckim uczestniczyło w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów, który odbył się w Pile.

Puchar Przyczyny

Mińsk Mazowiecki sportowy / Puchar Przyczyny

Wspaniale zaprezentowała się w tych zawodach Paulina Przyczyna, zdobywając Puchar Polski w kategorii wagowej 70 kg. Pokonała trzy zawodniczki przed czasem, wygrywając przez ippon. W pierwszej walce pokonała Aleksandrę Żółtowską z KS Koch Szczecin, następnie wygrała z Aleksandrą Jabłońską z AZS AWFiS Gdańsk, a w finale zwyciężyła z Sandrą Lickun z KS Judo Gwardia Koszalin.

Piąte miejsce w wadze 90 kg zajął Robert Rybczyński, siódme – w wadze 60 kg zdobył Tomasz Sternicki, a dziewiąte – w wadze 52 kg wywalczyła Katarzyna Przyczyna (juniorka młodsza).

Numer: 12 (859) 2014   Autor: (red)