Powiat mińskiSztuki walki

Ferie to przerwa od treningów i szkoły, jednak dla adeptów Taekwon -do ITF z Akademii Sztuk Walki jest czasem wyjątkowo intensywnym. Jak co roku instruktorzy z ASW zorganizowali w Zakopanym zimowisko dla dzieci i młodzieży. Chętnych na wyjazd było ponad 130 uczestników w związku z tym po raz kolejny zostały zorganizowane dwa turnusy.

Zimowe szaleństwo

Sztuki walki / Zimowe szaleństwo

Pierwszy turnus – od 14 do 21 lutego – przeznaczony był dla dzieci młodszych, drugi  od 21 do 28 lutego – dla młodzieży i dorosłych.
Każdy 8-dniowy wyjazd w Tatry pozostawił wspaniałe wspomnienia i sprawił, że wielu uczestników już zdecydowało się na wakacje z Akademią.

Zimowy wypoczynek wolny był od treningów Taekwon-do, które, na co dzień prowadzą instruktorzy ASW. Za to uczestnicy mogli skorzystać z innych sportów: nauczyć się jeździć na nartach, snowboardzie czy łyżwach na stoku Harenda w Zakopanem. Nie zabrakło też tradycyjnych ślizgów z górki na jabłuszkach i wojen na śnieżki.

Wśród licznych atrakcji znalazło się ognisko, które umilały dźwięki gitary, akordeonu i wspólne śpiewanie. Uczestnicy ferii nie zapomnieli też o zwiedzaniu. Podczas przejażdżki zabytkowym, wojskowym samochodem obejrzeli okolicę i dom państwa Pawlikowskich, który zaprojektował Stanisław Witkiewicz. Prawdziwego folkloru zasmakowali w „Karczmie Muzykancko”, gdzie koncertowała kapela Górali. Wyjątkową atrakcją był również wyjazd na baseny termalne do Białki Tatrzańskiej, gdzie można było się zrelaksować. Ostatnim punktem zimowiska była wycieczka na Gubałówkę oraz pamiątkowe zakupy na Krupówkach.
 

To już 8 i 9 zimowisko w historii klubu, które uznajemy za bardzo udane – podsumowują
organizatorzy. Jednocześnie dziękują uczestnikom, sponsorom i kadrze – Joannie Mazurowskiej, Małgorzacie Matwiej, Monice Wtulich i Dawidowi Matwiejowi. Zapraszają też na profesjonalne treningi taekwon-do i kickboxingu. Szczegóły na stronie www.asw-tkd.pl.

Numer: 11 (858) 2014   Autor: (red)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *