Dębe WielkieDębe halowe

Po sukcesie podczas turnieju halowego w Siennicy reprezentacja Zespołu Szkół Ekonomicznych w piłce nożnej chłopców postanowiła nie odpoczywać. W niedzielę, 16 lutego 2014 r. uczniowie szkoły walczyli w turnieju halowym o puchar prezesa Płomienia Dębe Wielkie.

Puchar Płomienia

Dębe halowe / Puchar Płomienia

W zawodach w nowo wybudowanej hali w Dębem Wielkim wzięło udział 14 drużyn, które zostały podzielone na 3 grupy. Do drugiej fazy rozgrywek przeszły po trzy najlepsze drużyny z grup A i C, a z grupy B – dwie. Wśród nich znalazł się Ekonom, który zdobywając 4 punkty, awansował do fazy play-off z drugiego miejsca. W grupie drużyna miała jedną porażkę, remis i zwycięstwo.

W ćwierćfinale Ekonom po remisie 0:0 wygrał z ekipą Samych Swoich 3:1 w rzutach karnych. Natomiast w półfinale pokonał 3:1 ubiegłorocznego zwycięzcę turnieju – Orły. Niestety, na koniec zawodów reprezentacja Zespołu Szkół Ekonomicznych, tracąc 2 bramki w końcówce, uległa 1:4 drużynie Galacticos. Ostatecznie, to oni zdobyli złoto, Ekonom – srebro, Koma – brąz. Orły znalazły się tym razem na IV miejscu.

Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik Ekonoma – Piotr Pawłowski. Uczeń ten został też nagrodzony tytułem MVP, czyli Najbardziej Wartościowego Gracza. Natomiast nagrody Króla Strzelców i za Najładniejszą Bramkę otrzymał zawodnik Galacticos. Za wszystkie tytuły obaj gracze odebrali statuetki i nagrody rzeczowe.

Numer: 10 (857) 2014   Autor: (red)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *