Mińsk MazowieckiMińsk aktywnych

20 stycznia 2010 roku nastąpiło oddanie do użytku budynku aquaparku miejskiego z lodowiskiem przy ul. Wyszyńskiego 56 w Mińsku. Czas szybko mija i po 4 latach użytkowania pojawił się w jego progach milionowy klient obiektu.

Milionowy na basenie

Mińsk aktywnych / Milionowy na basenie

W sobotę, 22 lutego rodzina Łabuckich (Edyta, Sławomir, Natalia i Patrycja) została uhonorowana kwiatami i karnetem na całodzienny, rodzinny pobyt w kompleksie MOSiR. To oni zostali milionowymi klientami odwiedzającymi miński basen, który działa od 2010 roku.

Cztery lata pracy skłaniają do podsumowań. Rok 2010 zakończył się wynikiem blisko 219 tys. klientów, rok 2011 – blisko 240 tys., rekordowy jak dotychczas rok 2012 przyniósł 250 tys. odwiedzających, a zakończony niedawno rok 2013 – 244 tys. – Pomimo otwarcia podobnych obiektów w Garwolinie, Wołominie i Siedlcach klienci odwiedzają nas wciąż licznie, za co serdecznie dziękujemy – mówią pracownicy aquaparku. Mają też nadzieję, że zmiany w funkcjonowaniu i pracy obiektu, których dokonują często po sygnałach od klientów, podnoszą jakość oferowanych usług i komfort korzystania. – To, kiedy pojawi się dwumilionowy klient zależy od państwa, tak więc zapraszamy do jak najczęstszego korzystania z dobrodziejstw Aquaparku – zachęcają.

Numer: 9 (856) 2014   Autor: (red)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *