Mińsk MazowieckiKalejdoskop sportowy

Mińscy strażacy z komendy powiatowej PSP zagrali w finałach XII Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego Strażaków w Piłce Siatkowej.

Złoci strażacy

Kalejdoskop sportowy / Złoci strażacy

Odbyły się one w walentynki na terenie hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy. Organizatorem była komenda wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie oraz komenda powiatowa PSP w Grójcu.

W rozgrywkach udział wzięło 7 drużyn, które zakwalifikowały się do turnieju finałowego po zwycięstwach w turniejach strefowych. Były to drużyny z: Grójca, Koziennic, Gostynina, Warszawy, Ostrołęki, Grodziska Mazowieckiego i Mińska.

Po emocjonującej walce na bardzo wysokim poziomie w finale zmierzyły się – komenda miejskiej PSP w Warszawie (mistrz z zeszłego roku) z mińską komendą powiatową. Pierwszy raz w historii rozgrywek tytuł mistrzowski zapewniła sobie mińska drużyna. W jej składzie znaleźli się: kpt. Paweł Zieniewicz, kpt. ArturSiwiński, mł. kpt. Karol Bogdanowicz, mł. ogn. Jakub Lewandowski, st. sekc. Maciej Czajka, st. sekc. Daniel Gałązka, sekc. Krzysztof Domański i st. str. Artur Rawski. Trzecie miejsce w rozgrywkach zajęli druhowie z Gostynina.

Dla zwycięzców ufundowano puchary i medale, a dla wszystkich drużyn – dyplomy oraz upominki. Wręczenia dokonał zastępca mazowieckiego komendanta wojewódzkiego PSP w Warszawie st. bryg. Zbigniew Szczygieł wraz z st. bryg. Jackiem Wichowskim komendantem powiatowym PSP w Grójcu.

Numer: 9 (856) 2014   Autor: (red)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *