Dębe WielkieDębe feryjne

Tegoroczne ferie zimowe w gminie Dębe Wielkie rozpoczęły się turniejem piłki nożnej halowej dla dzieci, który odbył się 15 lutego 2014r. w hali sportowej w Dębem. Turniej został zorganizowany przez Urząd Gminy, a do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn.

Halowy start

Dębe feryjne / Halowy start

Zawody prowadzono w 3 kategoriach. Wśród najmłodszych kl. III-IV SP najlepsi byli gospodarze z kapitanem Maksymilianem Lisiewskim na czele. Zaraz za nimi uplasował się dębski FC Toster, którego prowadził Maya ViVarelli. W kategorii klas V-VI zwyciężyła Cyganka 1 prowadzona przez Bartłomieja Wieczorka. Drugi był dębski Topaz Extreme z kapitanem Krystianem Czerwińskim, a trzecia – Ruda z Patrykiem Przybylskim na czele. Poza podium znaleźli się dębscy Champions z Jakubem Piotrkowiczem w roli kapitana. Z gimnazjalistów niepokonani byli Galactikos, których prowadził Bartek Woś. Na drugiej pozycji znalazło się FC po Nalewce Mateusza Ićkiewicza, a na trzeciej – FC Dębiaki z kapitanem Jakubem Rogalą.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Jakub Soszka, natomiast królem strzelców – Michał Malesa.

Zdobywcy czterech pierwszych miejsc w każdej kategorii zostali nagrodzeni pucharami, medalami oraz pamiątkowymi dyplomami, które ufundował wójt gminy Dębe Wielkie Krzysztof Kalinowski. Nagrodę i dyplom otrzymał także najlepszy bramkarz i król strzelców.

– Tak aktywnie spędzona pierwsza sobota ferii na pewno da się zapamiętać miło i wspominać ją będzie każdy uczestnik zawodów. Dziękujemy wszystkim za pomoc w przeprowadzeniu i organizacji turnieju, wszystkim wolontariuszom (Bartek Milewski, Mateusz Ostrowski, Konrad Gańko, Cezary Zawada, Damian Murach, Ola Modzelewska, Mateusz Góralski), zawodnikom, kibicom, druhom jednostki OSP Dębe Wielkie, którzy dbali o bezpieczeństwo uczestników, a także wszystkim opiekunom za zorganizowanie drużyn i opiekę nad nimi podczas turnieju – podsumowują organizatorzy.

Numer: 8 (855) 2014   Autor: (red)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *