Powiat mińskiNiebezpieczne rewiry

Policjanci wydziału do walki z przestępczością narkotykową KSP zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o posiadanie i przerabianie środków odurzających.

Magazyn kokainy

Niebezpieczne rewiry / Magazyn kokainy

Z informacji, jakie posiadali, wynikało, że mężczyźni mieli przewozić większą ilość narkotyku. Kiedy zauważyli audi A7 należące do 29-letniego Łukasza T. postanowili je skontrolować. Następnie udali się do mieszkania Macieja P. Tam mężczyzna dobrowolnie wydał policjantom środki odurzające. Zabezpieczono prawie 3 kilogramy kokainy, środki uzupełniające i prasę hydrauliczną. Jak się okazało, narkotyki należały do Łukasza T.

W tym samym czasie trwało przeszukanie mieszkania Łukasza T. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, haszysz, MDMA i kokainę. Ujawnili również zagłuszarki do telefonów komórkowych, urządzenie do wykrywania urządzeń GPS oraz pieniądze w kwocie 80 tysięcy złotych, 325 euro i 250 dolarów. Ponadto policjanci zabezpieczyli samochód, którym poruszał się Łukasz T.

Sąd rejonowy w Mińsku zastosował wobec obu mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Numer: 45 (840) 2013   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *