W Auditorium Maximum Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie miała miejsce doniosła uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych przyznanych z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Piątka doceniona

Piątka doceniona

Na zaproszenie kuratora przybyli również reprezentanci szkolnictwa z powiatu mińskiego, w tym roku bardzo liczna grupa uhonorowanych medalami za długoletnią służbę stanowili przedstawiciele mińskiej Piątki.
Wśród piętnastu osób złoty medal otrzymały aż cztery osoby z SP-5 – Teresa Schima, Wanda Mastalerz, Halina Prus i Elżbieta Wielgopolanin, siedem zasłużyło na srebro – Jolanta Baran, Ewa Broda, Anna Dźwigała, Małgorzata Pyszel, Urszula Zawada, Joanna Zawadka i Adam Zwierz i cztery na medal brązowy – Katarzyna Karwowska, Iwona Kokoszka, Beata Polit, Dorota Sadowska).
Dużym wyróżnieniem jest nagroda Ministra Edukacji Narodowej, którą otrzymała Iwona Kokoszka, nauczycielka języka polskiego.
Tak oto został zauważony i doceniony ich wieloletni trud. Może to być z pewnością źródłem satysfakcji i jeszcze większej motywacji do podejmowania kolejnych wyzwań. Wszyscy nagrodzeni nauczyciele z Piątki są wdzięczni dyrektor Ewie Szczerbie za umotywowanie wniosków.

Numer: 2012 43   Autor: (jaz)

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *